Kulak Memesi Yırtığı Ameliyatı Ankara

Küpe kullanımına bağlı olarak kulak memesi içinde yer alan küpe deliği zamanla büyüyebilir. Normalde küçük bir delik halinde kalması gereken Bu delik gerek küpenin ağırlığı gerekli dokunun zamanla elastikiyet kazanması sebebiyle aşağıya doğru yer değiştirebilir yani büyüyebilir. Bu durum hoş olmayan bir görüntüye neden olabilir. Ayrıca kişinin istediği aksesuvarı kullanmasını engelleyebilir. Bazen de küpe deliği yani kulak memesi yırttığı, Aşağıya doğru tamamen yer değiştirip kulak memesinde ayrılmaya neden olabilir yani kulak memesi tamamen ortadan ikiye ayrılabilir. Bu durumun tedavisi cerrahidir çok çeşitli ameliyat teknikleri mevcuttur.

Küpe deliği diktirme ameliyatı Ankara, kulak memesi yırtık ameliyatı lokal Anestezi tezi altında yapılır. Dokunun kenarları tekrar Birbirine dikilir Önlü ve arkalı dikiş işlemi gerçekleştirilir. Yara iyileşmesi tamamlandıktan sonra dikişler alınır Buda yaklaşık olarak on gün civarındadır.

Birkaç ay içinde kişi isterse tekrar kulağını deldirip küpesini kullanabilir kulak memesi diktirme operasyonu, küpe dilediklerime operasyonu,Kulak memesi yırtık operasyonu Ankara fiyatları değişkendir en doğru bilgiyi hekiminizle görüşmenizde alabilirsiniz.