Gençlik Aşısı Ankara

Gençlik aşısı uygulaması ya da piyasada bilndiği adıyla nem aşısı uygulaması cilde ihtiyacı olan nemi, çeşitli vitamin ve aminoasit desteğini vermeye çalışan bir uygulamadır. Nem aşısı ankara da ya da gençlik aşısı ankara uygulamasında özellikle serbest yani çapraz bağlı olmayan hyalüronik asit bulunur. Çeşitli vitaminler, aminoasitler mevcuttur. Ürün cilde verildiği zaman ciltte parlama kırışıklıklarda azalma meydana getirebilir. Gençlik aşısı ankara uygulamasında ürün çoklu noktalar halinde cilde verilir. Uygulama genelde derin alana değil daha yüzeyel olarak yapılır. Bu nedenlel işlem sonrası bu alanlarda şişlikler olur. Bu işlem sonrası masaj yapılarak verilen ürün dağıtılabilir. Sonrasında bu şişlikler bir iki gün içinde azalarak geçecektir.

Nem aşısı ankara, gençlik aşısı ankara yapılmadan önce cilt temizlenir. Sonrasında anestezik krem sürülür. Uygun süre beklenir. Yeterli anestezi sağlanınca uygulama yapılır. Özellikle göz çevresi, yanak bölgeleri,ağız çevresi hedef alanlardandır. Ihtiyaca göre yapılan miktar değişkendir. Uygulama protokolleri çok farklıdır. Gençlik aşısı ankara fiyatları bu nedenle çok farklıdır. En iyi bilgiyi doktorunuzla görüşmede alırsınız. Nem aşısı ankara fiyatları ile ilgili bilgi almak için doktorunuzla görüşmenizde fayda vardır. Bazı hastalarda kırışıklık hasar azsa yeterli doz verilirse 12-16 ay arası etki görülebilir. Çok hasarlı, kırışık bir ciltse uygulamayı 2 ay sonra tekrarlamak gerekli olabilir. Gençlik aşısı ankara ile ilgili bilgiyi en doğru olarak doktorunuzdan alabilirsiniz.

Gençlik aşısı uygulamaları kombinasyon şeklinde yapılabilir. Özellikle göz çevresine yapılan uygulamalar botulinum toksin işlemi ile kombine edilirse daha gözle görülebilir. Sonuçlar elde edilebilir. Gençlik aşısı ankara, nem aşısı ankara olarak çok farklı ürünler kullanılmaktadır. En doğru olarak doktorunuzun uyguladığı, tecrübesinin olduğu ürünler önem kazanmaktadır.

Eller, dekolte alanları, yüzde göz çevresi, yanaklar, alın çevrei en sık olarak yapıldığı alanlardır. Yapılan miktar kişiye göre çok değişir. Nem aşısı ankara fiyatları, gençlik aşısı ankara fiyatları için en dopru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz.